ساک دستی تبلیغاتی

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی چگونه به بازاریابی کسب و کار کمک میکند

همانطور که می دانید امروزه استفاده از کیسه های پلاستیکی بسیار افزایش پیدا کرده که به طبیعت آسیب فراوانی می رساند، به همین جهت ما نیز برای کاهش مصرف پلاستیک و کمک به محیط زیست اقدام به تولید ساک پارچه ای نمودیم. بر خلاف پلاستیک های یک بار مصرف از ساک پارچه ای بارها و به مدت طولانی می توان استفاده نمود به این دلیل که مانند پلاستیک و نایلون ها مچاله نمی شود و شکل ظاهری خود را از دست نمی دهد. همچنین این ساک پارچه ای قابل شستشو بوده و می توان مواد خوراکی را نیز در آن قرار داد زیرا مانند نایلون از مواد شیمیایی ساخته نشده و برای سلامتی انسان نیز ضرری ندارد. این نوع ساک پارچه ای از جنس غیربافته یا تولید می شود که به آن ساک پارچه ای سوزنی نیز می گویند. از این رو ساک دستی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و پر استفاده و البته پربازده و موثر برای تبلیغات به کسب و کار ها پیشنهاد میشود.

معرفی ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی با قبلیت چاپ هرگونه طرح تبلیغاتی و اندازه ها و رنگ های مختلفی تولید می گردد، ماندگاری چاپ ساک پارچه ای بسیار بالا بوده و با شستشو نیز پاک نخواهد شد. چاپ بر روی ساک پارچه ای تبلیغاتی که به روش چاپ سیلک انجام می شود می تواند یک رو یا دو رو باشد و همینطور رنگ های دلخواه را می توان برای چاپ این تبلیغات انتخاب نمود.

رنگ های با کیفیتی در چاپ طرح بر روی ساک پارچه ای مورد استفاده قرار می گیرند تا به مرور زمان و در برخورد با آب و… از بین نرود.ساک پارچه ای علاوه بر سایز و رنگ های متنوع از چند نوع دستگیره متفاوت نیز برخوردار است که همگی این ویژگی ها به سلیقه مشتری سفارش گرفته می شود. دوخت این نوع ساک پارچه ای بدون استفاده از نخ و به صورت پرسی می باشد و استحکام بسیار بالایی دارد و انواع کالاها را می توان با استفاده از آن حمل نمود.

مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای

از مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای می توان به حمل آسان کالای خریداری شده برای مشتری همچنین حمل کالاهایی که با پلاستیک امکان پذیر نیست و ممکن است پلاستیک پاره شود، ماندگاری و دوام بسیار بالاتر نسبت به کیسه های نایلونی، امکان چاپ هرگونه طرح و لوگوی تبلیغاتی بر روی ساک پارچه ای و ماندگاری بیشتر طرح نسبت به کیسه پلاستیکی و همچنین سازگاری با محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان اشاره نمود.

حتما این را نیز می دانید که برای تولید ساک های کاغذی، پاکت ها و… درختان بیشماری قطع می شوند و به دنبال آن مشکلاتی مانند آلودگی هوا، خشکی زمین، فرار یا مرگ گونه های مختلفی از حیوانات و خیلی مشکلات دیگر بوجود می آیند به همین علت باید از همین حالا استفاده از کاغذها را کمتر و کمتر کنیم تا بتوانیم محیط زیست و آینده خودمان را نجات دهیم، برای شروع می توانیم از ساک پارچه ای استفاده کنیم.

استفاده از ساک دستی تبلیغاتی چگونه به بازاریابی کسب و کار کمک میکند

اما ساک پارچه ای مزیت های دیگری نیز دارد، این ساک پارچه ای تنها یک ساک ساده برای خرید نیست، بلکه یک بیلورد متحرک برای افرادی که برند یا لوگوی خود را بر روی آن حک می کنند محسوب می شود که بسیار ارزان تر از تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد های خیابانی و انواع دیگر تبلیغات می باشد. استفاده از ساک پارچه ای به عنوان یک کالای تبلیغاتی یکی از روش های موثر در زمینه مارکتینگ است که امروزه رواج زیادی هم پیدا کرده است. یکی از پربازدید ترین مکان ها برای نمایش کالا یا خدمات مختلف نمایشگاه ها هستند که در هر فصلی از سال برگزار می شوند و بسیاری از افراد در هر سن و سال و از هر قشری به بازدید از این نمایشگاه ها می آیند.

ساک دستی در این نمایشگاه ها در دست هر فردی به چشم می خورد و با گشت و گذار این افراد در محوطه دیگران نیز لوگو یا تبلیغ شرکت شما را دیده و به قرفه شما خواهند آمد، همچنین در روزهای آینده نیز افراد از ساک دستی تبلیغاتی شما برای حمل کالاهای دیگرشان نیز استفاده می کنند و افراد بسیاری که در نمایشگاه حضور نداشته اند نیز تبلیغ شما را خواهند دید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.