معتبر بودن ارزش برند صحت دارد؟

 

معتبر بودن ارزش برند صحت دارد؟-دائما در حال تغییر

قیمت برند بسیار بر روی خود برند تاثیر گذار است و بسیار لذت بخش است  و می دانیم که ارزش برند ۱۰۰ فایده حائز اهمیت است که کمپین بازاریابی را با نگه داشتن نام خود در رقابت افزایش دهیم.

چ بسا که برندی مثل Lotto و lagoste که توسط جرالد پاجولاس طراحی شده از برندهای مشهوری هستند .

دانلود مقاله مرتبط Brand Name Valuation

ارزش برند معتبر در هدایای ویژه
چه چیز نشانه ارزشمندی برند است؟

آیا می دانید که برند معتبر باید از یک سری ویژگی ها و دارنده بودن یک سری امکانات را داشته باشد و ما از این طریق می توانیم تشخیص بدهیم که ارزشش واقعا خوب است یا خیر

ما می توانیم با برند یا مارک طراحی لوگو داشته باشیم و از آن در جهت آرم مناسب استفاده کنیم. و می دانیم که برندها در یک سطح بازهم از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند ما می توانیم به آنها نمره و امتیاز بدهیم و آنها را در جهت رشد و پیشرفت جلو ببریم و انشاالله که برند های ایرانی جزء برترین و با کیفیت ترین برند ها شود و در سطح برند های ترک و ایتالیایی به امید آن روز.

آمانسیو ارتیگا بوجود آورنده برند معروف اسپانیایی  زارا که جزء پولدارترین ها در اروپاست فکر خلاق و ایده نابی داشت  و توانست با تلاش و زحمت بسیار کارکرد خود را به جهانیان ثابت کند.

برند ویزا هم جزء ۲۰ برند برتر دنیا شد که تحولی عظیم را طی کرد و همچنان از master card پیشی گرفت که امتیاز ویزا ۸۷.۲۵ و نمره master card 84.78 شد.

و بحث شرکای تجاری swarovski در برند که  در منطقه ای از چین، هنگ کنگ، تایوان، سنگاپور، اندونزی، مالزی، تایلند، ویتنام، استرالیا، نیوزلند، هند، کره جنوبی، امارات، کویت، پاکستان، عربستان، بحرین قرار دارد به نام branding-partners در زبان انگلیسی لقب گرفته است.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.