سررسید اختصاصی 99

آیا سررسید اختصاصی هدیه مناسبی است

کم کم روز های پایانی سال در حال سپری شدن هستند و به نوروز ۹۹ نزدیک می شویم, با توجه به رسم و رسومات نوروز در کشورمان هدیه دادن در این روز ها در بین خانواده ها و امروزه در بین کسب و کار های مختلف رواج دارد , کسب و کارها نیز در پایان سال به کارکنان, مشتریان , واحد های فروش و حتی شرکای خود هدیه می دهند.

حالا سوال اینجاست که آیا انتخاب سررسید ۹۹ به عنوان هدیه مناسب است؟
باید بگویم گزینه های زیادی برای هدیه دادن وجود دارد اما سررسید می تواند یکی از محبوب ترین هدایا باشد به طوری که برند و نام شرکت  شما در طول یک سال جلوی چشم مخاطب خواهد بود.
اگر به فکر چاپ سررسید اختصاصی هستید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید و بسیاری از ابهامات خود را در این زمینه رفع کنید.

 

چگونه یک سررسید با کیفیت را تشخیص دهم

باید بگویم این کار کمی دشوار است زیرا کیفیت سر رسید به عوامل متعددی بستگی دراد , از جمله نوع کاغذ , نوع صحافی , نوع چسب , جنس جلد سررسید و بقیه مواد اولیه تشکیل دهنده آن.
شما بهتر است نمونه کار های شرکتی که میخواهید تولید سررسید را به آن بسپارید را از نزدیک ببینید و یا در مورد جنس و مراحل تولید آن کمی تحقیق کنید تا بتوانید به اطمینان کامل در مورد با کیفیت بودن سررسید اختصاصی تان برسید.

 

چاپخانه

قبل از هر چیز باید در مورد طرح و سررسید با یک مشاور خبره در این زمینه صحیت کنید تا بتواند شما را در این زمینه راهنمایی کند , شما می توانید با تیم طراحان و مشاوران شرکت مجریان ارتباط برقرار کنید و با خیال راحت در مورد چاپ سررسید اختصاصی ۹۹ به قطعیت برسید.

 

چه زمانی برای چاپ سررسید اختصاصی مناسب است

اگر تصمیم به چاپ سررسید برای شرکت یا کسب و کار خود را دارید بهتر است آن را به روزهای پایانی سال موکول نکنید. چرا که به علت تقاضای بالای این هدیه تبلیغاتی در اواخر هرسال، ممکن است شرکت های تولید کننده و چاپ سررسید اختصاصی نتوانند سفارش شما را به موقع آماده کنند و یا به علت فرصت کم، چاپ سررسید را با کیفیت دلخواه شما انجام ندهند. یا اگر شما سررسیدهای آماده را انتخاب می‌کنید ممکن است در اواخر سال با تنوع پایین تری روبرو شوید و مجبور باشید به علت کافی نبودن وقت یکی از همان نمونه های موجود که باقی مانده را انتخاب کنید. بهترین زمان برای چاپ سررسید تبلیغاتی حداقل ۴ ماه جلوتر از آغاز سال جدید است.

 

اگر برای چاپ سرسید اختصاصی در گذشته دچار مشکل شده اید این مطلب را مطالعه کنید

کافی نبودن تجربه در انتخاب یک تولید کننده خوب می تواند مشکلات زیادی را برای شرکت ها بوجود آورد , از جمله بی کیفیت  بودن سررسید دریافتی از تولید کننده , عدم تطابق سررسید انتخابی با سررسید دریافتی و مشکلات مشابه این ها…

برای جلوگیری از بروز اینگونه مشکلات قبل از انتخاب تولید کننده با دیدن نمونه کار ها و همچنین با مشاور تبلیغاتی و طراح شرکت مورد نظر در ارتباط باشید و مهمتر از همه چاپ سررسید اختصاصی را به ماه های آخر سال موکول نکنید … منتظر آغاز تولید سررسید اختصاصی شرکت انتخابی تان باشید تا برای انتخاب سررسید دچار محدودیت طرح های موجود نشوید.

 

چند نکته در مورد چاپ سررسید با کیفیت

  • اساس یا معیار طبقه بندی سررسید ها بر چه اساسی است ؟
  • سررسید عمومی یا سررسید اختصاصی؟
  • سررسید با اطلاعات صفحات داخلی
  • سرسید با تنوع نوع جلد و طراحی
  • سررسید با تنوع نوع صحافی و کیفیت و…

 

سالنامه ۹۹ و سررسید هر اندازه می تواند بزرگ یا کوچک باشد اندازه های معمول سررسید یا سالنامه تقریبا مانند قطع کتاب است .

پیشنهاد : شاید خواندن این مقاله برایتان مفید باشد:
چرا از پلاک سررسید استفاده کنیم؟

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.