آفتابگیر انتخاباتی, آفتابگیر, چاپ آفتابگیر, تبلیغات انتخاباتی

آفتابگیر انتخاباتی

هدایای تبلیغاتی از قدرتمندترین استراتژی های بازاریابی در زمان حال هستند. آفتابگیر انتخاباتی به دلیل در معرض دید بودن آن در طول سال یکی از موثرترین هدیه های تبلیغاتی شناخته شده است. از این ابزار تبلیغاتی میتوان به عنوان تبلیغات انتخاباتی استفاده کرد. آفتابگیر انتخاباتی میتواند برای یک کاندید و نامزد دوره های انتخابات ۱۳۷۳ نتایج معجزه آسایی را به همراه داشته باشد.

چاپ آفتابگیر انتخاباتی

یکی از دغدغه های کاندید های انتخاباتی، چاپ ابزارهای تبلیغاتی شان است. ترس از بدون کیفیت بودن نتیجه چاپ تا لحظه آخر با این اشخاص همراه است، چرا که یک ابزار تبلیغاتی بدون کیفیت نمیتواند تاثیرپذیری چندانی روی ذهن مخاطب داشته باشد. با سپردن چاپ آفتابگیر انتخاباتی به یک چاپخانه میتوان این دغدغه های فکری این دوران را کاهش داد.

چاپ آفتابگیر معمولا به دو صورت یک رو و دو رو صورت میگیرد، در چاپ یک رو میتوان از چند رنگ برای چاپ استفاده کرد، و برای چاپ دو رو نیز به همین صورت. پیشنهاد مشاوران تبلیغاتی در این زمینه استفاده از چاپ های یک رنگ و نهایتا دو رنگ است، چرا که در این جامعه افراد تمایلی به استفاده از ابزارهای شلوغ و آشفته را ندارند.

مزیت استفاده از آفتابگیر انتخاباتی چیست ؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چگونه یک آفتابگیر میتواند به بیشتر دیده شدن یک کاندید انتخاباتی کمک کند؟ از نظر کارشناسان بازاریابی و تبلیغات، تنها این دیده شدن نیست که کافی است، در کنار دیده شدن باید اتفاقات بزرگتری رخ دهد، یکی از مهمترین این اتفاقات، جلب اعتماد مخاطب است. این اعتماد سازی ها خود به تنهایی مباحث تخصصی و جدایی دارد اما اگر بخواهیم این فاکتور مهم را از حیث چاپ آفتابگیر بررسی نماییم میتوان آن را در چند جمله بصورت مختصر بیان نمود.

آفتابگیر چیست ؟

آفتابگیر وسیله ای است که از اجزای داخلی خودرو در برابر تابش نور آفتاب محافظت میکند. اینکه داشبود، فرمان و صندلی های یک ماشین در برابر آفتاب سوختگی در امان بمانند موضوع مهمی برای صاحبان ماشین ها است. اگر فردی که قرار است برای دیده شدن و جلب اعتماد مردم دست به تبلیغات بزند، مانند کاندید های انتخاباتی، با اهمیت دادن به دغدغه های روزانه مردم و به عنوان مثال هدیه دادن یک آفتابگیر به هر یک از راننده ها، میتوانند اعتماد سازی اولیه را در ذهن مخاطب ایجاد کنند. علاوه بر آن آفتابگیر حاوی شعار تبلیغاتی کاندید و نام یا کد انتخاباتی آن روی ماشین نصب و در معرض عموم مردم قرار میگرد، در واقع این ابزار به یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک برای نامزد انتخاباتی تبدیل خواهد شد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.