سررسید وزیری لاکچری

آغاز چاپ سررسید ۱۴۰۲

آغاز چاپ سررسید ۱۴۰۲ بزودی استارت و شروع می شود .یکی از ملزومات هر کسب و کار و برندی تولید سررسید های تبلیغاتی در پایان سال جاری برای سال جدید است. در واقع منظور از پایان سال جاری، آغاز نیمه دوم سال است، با توجه به حجم بالای کاری چاپخانه ها در پایان سال بهترین زمان برای چاپ سررسید ۱۴۰۲، از اواسط پاییز سال جاری است.

چاپ سررسید میتواند یکی از سکوهای پرتاب یک برند و کسب و کار به سمت برندینگ و موفقیت بیشتر باشد.

این موفقیت در گرو کیفیت کار و تبلیغات شماست.

سررسید یکی از مهمترین وسایلی است که هر کسی در هر شرایط و شغل، هر سن و سال و موقعیتی نیاز به استفاده از آن را دارد. از این رو این ابزار تبلیغاتی و کاربردی توانسته است به رشد کسب و کارها بسیار کمک نماید.

اهمیت کیفیت چاپ سررسید ۱۴۰۲

آغاز چاپ سررسید ۱۴۰۲ زمانی انجام می شود که کیفیت هم همراه آن باشد. باتوجه به اهمیت کیفیت ابزار های تبلیغاتی جهت تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطب، کیفیت چاپ سررسید در بسیار مهم است.

کارشناسان تبلیغاتی در این زمینه بررسی هایی را انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که اگر هدیه ای هرچند کاربردی مانند سررسید تبلیغاتی را به مخاطبین ارائه نمایید و در عین حال به عنوان نمونه این سررسید ها فاقد کیفیت چاپ، صحافی و جنس و طرح باشند، عملا هیچگونه تاثیری بر ذهن مخاطب نخواهند گذاشت.

حتی به جرات میتوان گفت که این نتیجه میتواند نتیجه ای کاملا عکس باشد. به این معنی که میتواند تاثیرات بسیار منفی از برند و یا محصولات و خدمات شما بر ذهن مخاطب داشته باشد.

سفارش سررسید

به این جهت فقدان کیفیت در ابزار های تبلیغاتی میتواند منجر به سلب اعتماد و کاهش اعتبار برند، محصولات و خدمات شما شود!

اهمیت طراحی و جنس سررسید ها در تبلیغات

همانطور که در متن گفته های بالا به آن پرداختیم، کیفیت ابزار های تبلیغاتی از هر جانب و جهتی حائز اهمیت است.

طراحی سررسید و چاپ سررسید ۱۴۰۲، به طور کلی انتخاب نوع کاغذ و جنس جلد آن و نوع صحافی، طراحی لت های سررسید و انتخاب نوع سررسید از جمله اینکه سررسید روزشمار باشد، هفته شمار و… باشد و انتخاب نوع سررسید در نتیجه نهایی آن و در نهایت تاثیر آن بر روی مخاطب دارای اهمیت است.

منظور از نوع سررسید انواع آن در قطع های مختلف است.

انواع سررسید ۱۴۰۲

سررسید وزیری
سررسید وزیری
سررسید اروپایی
سررسید اروپایی
سررسید ارگانایزر
سررسید ارگانایزر
سررسید پالتویی
سررسید پالتویی
سررسید یادداشتی
سررسید یادداشتی

شما باید به عنوان یک مدیر کسب و کار و یا یک مشاور تبلیغاتی و بازاریابی برند یا سازمان، نوع سررسید را با توجه به نوع مخاطبین آن مجموعه یا برند انتخاب نمایید.

در مرحله بعد باید بتوانید نوع جلد آنها را انتخاب نمایید، انواعی مانند، جلد ترمو، جلد چرم ترمو، جلد چرم، جلد چرم پوست ماری، جلد گالینگور، جلد پارچه ای و سا کاغذی و…

هر یک از این انوع جلد ها میتوانند تعیین کننده نفیس و یا ارزان بودن سررسید باشند. در واقع میتوانند در قیمت سررسید تاثیر بسزایی داشته باشند.

در انتخاب نوع کاغذ نیز باید نهایت دقت را داشته باشد، به عنوان مثال اگر سررسید شما دارای جلدی نفیس است باید به نوعی کاغد همسان با نوع جلد را انتخاب نمایید، به عنوان نمونه کاغذ های کرم میتوانند انتخاب مناسبی برای سررسید های نفیس باشند.

یکی دیگر از عوامل موثر درکیفیت سررسید و یا دیگر ابزار های تبلیغاتی، انتخاب چاپخانه است، که در ادامه به آن میپردازیم.

انتخاب چاپخانه برای چاپ سررسید

یکی از مهمترین فاکتور هایی که به هنگام سفارش سررسید ۱۴۰۰ باید به آن توجه ویژه داشته باشید، انتخاب چاپخانه است.

شما باید بتوانید با توجه به بررسی های لازم و در پیش رو برای انتخاب بهترین چاپخانه تمام سعی خود را برای بهترین گزینش داشته باشید.

شما میتوانید با دیدن نمونه های کاری چاپخانه ها، سوابق چاپ و همچنین سوابق مشتری مداری آنها اقدام به طبقه بندی چاپخانه و یا گزینش آنها نمایید.

علاوه بر این یکی از مهمترین ملاک های گزینش یک چاپخانه خوب داشتن امکانات و ماشین آلات بروز نیز میباشد.

چاپخانه مجریان با داشتن سابقه ای حدودا دو دهه، توانسته است با برند ها و سازمان های شناخته شده ای در کشور در تمامی زمینه های چاپ همکاری داشته باشد.

این چاپخانه طی سالهای متوالی توانسته است نشان رضایتمندی مشتری را در جشنواره های بین المللی ازآنِ خود نماید.

همچنین این چاپخانه بزرگ در پایتخت دارای بروزترین ماشین آلات و دستگاه های چاپ است. با کمی جستجو در اینترنت نیز میتوانید سوابق “چاپخانه مجریان” را مطالعه نمایید. که در زمان آغاز چاپ سررسید ۱۴۰۲ به شما کمک زیادی میکند.

زمان تحویل سررسید : 

یکی دیگر از پارامترهای مهم همکاری با چاپخانه ها ، زمان بندی درست آنان در تحویل سررسید و سالنامه ۱۴۰۲ است که بدلیل عدم واسطه گری می توان در زمان بندی بهتری آن را دریافت کنیم.

چه بسا مشاهده شده در اواخر سال به دلیل حجم سفارشات سررسید و تقویم رومیزی ، شرکت های تبلیغاتی با بدقولی زیادی روبرو می کنند شرکت ها را تا حدی که به دعوا و جروبحث هم کشیده می شود.
انتخاب درست پیمانکار و خرید مناسب می تواند کارساز تر و مفید تر باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.