مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند

کالاهای تبلیغاتی، هدایای شرکت و یا مارک لباس خود برای گسترش این کلمه از برند یا پیام بازاریابی خود به صورت موثر هزینه می کنند.

اگر شما به دنبال هدایای تبلیغاتی رو به جلو و تصمیم گیرنده هستید و اهمیت نام تجاری و طراحی خوب را درک می کنید ما دوست داریم که از شما بشنویم.

 

مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند

عاشق هدایا

 

هدایای ویژه در این مورد روحیه مشتری برای خرید را بالا می برد و مشتری ناچار مجبور به خرید می شود برای اینکه اون هدیه را دریافت کند.

چه بهتر که ما به روحیه مشتری آشنا باشیم و فضای تبلیغات را در نظر بگیریم و درک کنیم.

این عکس بالا عکسی است که انگیزش و کشش افراد را به سمت کادو (اشانتیون) نشان می دهد که هر جیزی می تواند باشد.

علم روانشناسی رنگ ها در تاثیر هدایا بسیار موثر است که که فروشنده از چه رنگی یا رنگهایی استفاده کند که حس تحریکی مشتری را برانگیزاند.

مثلا طبق علم روانشناسی رنگ، رنگ زرد شادترین و خوشحال کننده ترین رنگ در بین رنگهاست و ۷۵% مدادها ی رنگی که در آمریکا فروخته می شوند از همین رنگ زرد می باشند. مثلا طبق تحقیقات آمده است که رنگ زرد و بنفش باعث احساسات بیش از حد خاص را در انسان به وجود می آورد.

حقیقت اینست که که رنگ بیش از حد وابسته به تجربه شخص بستگی دارد و ۹۰% رنگ و تاثیرش در بازاریابی است و تحقیقی که نشان می دهد آبی رنگ هیجان انگیز و قرمز رنگ صلح است.

اینکه نوع رنگ در نوع تیپ شخصیتی طرف ارتباط دارد و طرف را تا حدودی از روی ظاهرش می توان تخمین زد که چه محصولی باید دریافت کند. چه عالیست که از طرق مختلف و گوناگون در رنگ شناسی دیجیتال مارکتینگی راه بیاندازیم که مناسب ذات فطری انسان  ها باشد.

 

درباره ما

آژانس تبلیغاتی مجریان با تیم تخصصی خود در زمینه طراحی ، چاپ ، هدایای تبلیغاتی ، وب سایت ، خدمات توسعه وب و شبکه های مجازی از سال 1380 تاکنون در خدمت صنعت کشور بوده است . خدمات ما از صفر تا صد بوده و از ایده شروع و به درآمدزایی برای مشتری می رسد. هدف در مجریان ، توسعه کسب و کار برای تمام برندهای بزرگ و کوچک ایرانی است

خدمات ما

ما توانایی ارائه انواع هدایای تبلیغاتی مانند جاکارتی، جاکلیدی ، ست هدیه ، ست رومیزی ، هدایای الکترونیکی ، ست مانیکور، ابزارآلات تبلیغاتی، فلش ، پاور بانک ، لیوان ، فلاسک، کیف ، آفتابگیر، ساک دستی، خودکار ، خودنویس ، پرچم رومیزی ، پرچم تشریفات ، ساعت رومیزی ، ساعت دیواری، انواع سررسید اختصاصی ، رومیزی ، اروپایی ، وزیری ، غرفه سازی نمایشگاهی، سازه های نمایشگاهی، طراحی لوگو و آرم ، طراحی بروشور اختصاصی ، طراحی کاتالوگ ، طراحی فولدر ، طراحی اوراق اداری ، طراحی جعبه ، طراحی لیبل ، طراحی بسته بندی ، چاپ کاتالوگ ، بروشور ، فولدر، چاپ دیجیتال